Únor 2015

Nový rok, nový start?

22. února 2015 v 16:21 | xClarXCheex |  Oznámení
Článek objasňující pár věcí a přinášející (snad) nápad na spoustu novinek, které by pomohly zpříjemnit Váš pobyt na mém blogu.

Zdravím Vás!
Nějak mě mrzí, že blog celkem stojí. Rok 2014 věru nebyl moc kreativní, doufám tedy, že rok 2015 bude o dost lepší. Co se tedy chystá?

• změna designu
- ó ano. Bohužel nemám prachžádný nápad, takže dnešek (snad pouze dnešek) věnuji ustavičnému vymýšlení a následnému realizování nějakých těch nápadů, než přijde ten nejlepší, nejkrásnější a začne jeho řádná realizace.
- to sebou ponese zároveň o nějaké to rozdělení rubrik, podrubrik a všeho možného, aby se stal blog a jeho články mnohem přehlednější (to už mi přijde snazší vymyslet nový design T.T).
- taktéž nějaká ta menší změna ve stylu psaní článků. Lehká stylistická úprava, obsáhlejší, leč stručnější perex obsahující zmenšený obrázek na ukázku toho, co bude v článku. Nebo ke každé rubrice vlastní univerzální obrázek? Uvidíme.

• obnovení starých článků
- ó ano. Vím, že u spousty starších článků nefungují obrázky a podobně. Tudíž bude nějaký ten čas věnován i úpravě starých článků, hlavně co se týče fotek, případně i nějakých těch hrozných chyb v článku.

• lehké pozměnění hlavního tématu blogu
- ó né. Ne, žádné hrozné změny to nebudou. Blog bude dále převážně věnován mé tvorbě jako takové. Ale po posledním výtvoru (digitální kůň zde) jsem se zase začala věnovat o něco více digitalu a nový koník ve výrobně se mi zdá být vhodným kandidátem na první charakter do HARPG (Horse-Art-Role-Playing-Game) na Deviant Artu. Už dříve jsem si přála mít vlastní stáj a v ní své koně, vlastnoručně mnou nakreslené, kdy si můžu pohrát s fantazií, leč mi mé tehdejší umění nepřišlo hodno přílišného zvěřejňování.
- takže našel by se zde někdo, kdo by tuto možnost uvítal? Přibyla by nová rubrika, kde bych se věnovala své stáji apod. - krátký článek ohledně seznámení s HARPG, vlastní koně, ref. sheety, obrázky z tréninků, soutěží apod.

Něco na konec?
Tak nějak doufám, že rok 2015 bude i produktivnější, jeden článek za pár měsíců se nelíbí popravdě ani mně. Uvažovala jsem nad tím, že možná nemusím nutně čekat na to, až budu mít více obrázků do jednoho článku, ale jeden obrázek s postupem do jednoho článku by taky nemuselo být tak zlý.

Věřím, že můj blog jednou za čas navštíví i nějací stálejší uživatelé, proto bych uvítala každý komentář, ať již od kolemjdoucího nebo stálého "okukovatele", jak tyto změny vidí + případně nějaká výtka současného stavu blogu. Osobně si myslím, že by to nemusely být vesměs špatné změny, ba naoak.
Předem díky všem odvážlivcům, co ten koment napíší (:
A já se jdu pomalu věnovat tomu designu ^^

Digital art, aneb oprášení tabletu a vzniká kůň + postup

17. února 2015 v 1:12 | Kyra |  ArchivDigi
Tablet nalezen, oprášen a sprostě využit k nakreslení koně. Postup a milion řečí okolo jako vždy samozřejmostí.