Digital - zase kůň! Tornado.

5. listopadu 2015 v 16:30 | Kyra |  ArchivDigi
A je to tak *-* Artblock (nebo přeci jenom ta lenost?) mě zase na chvíli opustil a já se honem vrhla na Tornada, aby chudák se dočkal taky toho dokončení. Hotový výsledek, samozřejmě s postupem, je v článku (:Parádní předloha byla samozřejmostí pro úplný začátek ^^ http://xclarxcheex.deviantart.com/art/Freejumping-Championship-2014-83-441800676
Začneme jeho nejstarší fotkou, kterou jsem byla schopna vyhrabat, aneb jak měl původně vypadat.To byl původní plán. Dřívější printy a ani rozdělané pozadí nemůžu dohledat, tudíž se budete muset spokojit s tímto.

Nemůžu nic více říci, než že byl chudák rozdělanej už kdysi dávno, během letošního roku, a dodělán zase ke konci, přesně v tento den. (hlavně, že jsem si založila složku koně2015. Mám tam tři)

Proto přefrčíme rovnou na postup a tím pádem pak i konečný výtvor.

Nastala změna zbarvení, s tímhle bylo moc práce (líná). To je zároveň poslední?.. Nejspíš, print, než jsem se na to tenhle týden vrhla znovu, zděsila sea jala se většinu hotových věcí zase předělat.Musím říci, že to šlo celkem rychle od ruky, což mě samozřejmě těšilo, koho by netěšilo, když to vypadá vcelku slušně a ještě to rychle ubíhá!Pak to šlo i rychle, nepočítám nervy s krkem, ale nakonec i ten se dočkal relativně slušného vzhledu.Pak přišla na řadu zkouška nového pozadí, jenže to mi tam furt nesedělo a nesedělo, tak jsem se na to vyprdla. Že prej možná jindy.No a nakonec bylo hotovo. Poslední úpravy, žádný velký, samozřejmě a konečně možnost oddechnutí si, že je zase něco málo hotovo.


Stále mám v plánu dodělat achala s arabem, ale teď se jdu vrhnout na painta ^^ Lvíček z posledních článků bude dodělán pravděpodobně příští rok, ač chybí málo, mně se do něj nechce. Bwah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste náhodný kolemjdoucí nebo stálý návštěvník?

Náhodný kolemjdoucí 58.8% (10)
Stálý návštěvník 41.2% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama