Jako Ying a Yang

15. března 2016 v 18:47 | Kyra |  2016Tradi

Aneb dvě kresby, koní, ne Ying a Yang. Ale černý a bílý a digital a traditional (: A také jedno malé překvapení.
Málokdy se mi chce dávat jednu kresbu do článku (postup nepočítám), tak většinou čekám alespoň na ty dvě a konečně se povedlo.

Začnu tím prvním, tím starším, tím bez postupu. (vlastně nemůžu najít ani originál, musela jsem si to stáhnout z vlastního DA.. *pláče* .. musím si udělat pořádek ve složkách -.-)

Zakázka. Arabská kobylka Valentine (: A bílá. První rána.
Jak se proboha dělají bílí koně? No stejně jako hnědí, či černí, jen s méně tím vším.. A byla jsem v háji. Bílej kůň? Totální horor. Jak z něj proboha udělat ultramegahyperrealistickej portrét, když je bílej a nejde to stejně jako u hnědýho?
Takže metoda pokus-omyl se jakž takž vyplatila, spousta nervů a vztekání se na bílé koně.. Nakonec něco vyplodilo ^^

Nemám postup, nemám nic, mám jen konečný výsledek. Který, jako vždy, vypadá úplně jinak než vše předchozí a to, že je kobylka bílá, k tomu přihrálo svoje.
Ale kdo by to byl říknul, ač to nedopadlo dle mých šálených představ, dopadlo to celkem v pohodě (:


A pak další zakázka a naprostý opak Valentine - frísáček.


Frísáka jsem chtěla dlouho zkusit, ale jak je bílej kůň bílej, frísák je černej a ani to mi až tak nevyhovuje. Ale chci/nechci, musela jsem. Tady bude i nějaká ta postupová fotka... Jsem pitomá, mačkám kde nemám a smazala jsem si celej odstavec -.- (vlastně celej článek, ale díky bohu za automatické ukládání)
Tak zase znovu (o poznání vztekleji).
Jsem vcelku spokojená, ale jako vždycky si najdu něco, co prostě šlo líp a pak pár dní dumám nad tím proč, jak, kde a proč jsem si toho nevšimla v době, kdy to šlo upravit.
Rozhodně mám co dělat se hřívou a ocasem, jak digi tak tradi, protože to je prostě boj. Taktéž jsem nevychytala.. plec? Jednodušeji: část mezi krkem a tělem, nad nohou. Kde bylo moc a moc odlesků a já se v tom očividně nakonec úplně ztratila.

Ňu, a překvapení na konec:
Díky mé mladé lásce k frísákům a sebevědomí, v mladém věku ještě přítomném, jsem si vesele čmárala z hlavy frísáčky a byla na sebe hrdá jako nikdy předtím.
Jsou z dob mých téměř úplných začátků, takže to bude, hrubým odhadem, cca 6-7 let zpátky do věku, kdy mi bylo asi těch dvanáct let.
Jak já na sebe byla hrdá, ta hříva, dokonalá, to stínování, skvělý.. A dneska.. Když na to koukám.. Tak se plácám po rameni a říkám si, jaký jsem to ale pašák!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 16. března 2016 v 21:45 | Reagovat

Moc nádhenrá práce.

2 Kyra Kyra | 16. března 2016 v 22:14 | Reagovat

Děkuju, jsem ráda, že se líbí (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama