Říjen 2016

Omluva, pozapomenuté kresby a účast v soutěži

29. října 2016 v 22:14 | Kyra |  2016Digi

Zdravím Vás!

Moc se omlouvám za dlouhou odmlku, ale času je málo a ještě, potvora, nějak rychle utíká.

Hned pro začátek, než to zapomenu, pokud máte zájem stále zájem sledovat mou tvorbu, o poznání aktivněji se tvářím na Devu a FB.

Hned pro začátek sem "naházím" obrázky, které následovaly ihned po Poseidonovi (celkem rychlý sled zakázek a zároveň i jejich celkem rychlé dokončení) a jedná se konkrétně o:

Scotta.

Sebastiana.

A Crevana.


A honem rychle k soutěži!
Furt jsem dumala nad tím, že bych se už mohla konečně na DA něčeho zúčastnit, když už na to mám kobylku (něco málo o ní a HARPG na Devu splácám snad brzy, hned co bude mít Rutei nějaké bližší obrázky ke vzhledu a podobně). Bavila jsem se o tom s kamarádkou, která v tu chvíli věděla o třech a Magic Hunt u mě vyhrál. A nervování mohlo začít ve velkém.
Jak udělat pozadí, co s koněm, co když to bude hrozný vzhledem k tomu, že co se týče pozadí, jistou rukou zrovna nevládnu, co teprv u člověka, no jéje, starostí nad hlavu.
"Naplácám" vám sem pěkně postup, finální obrázek a pak k tomu řeknu své.
Tak a začínám s proslovem.

Musím říct, že jsem vcelku spokojená (až na člověka, tam není moc co říct, spíš je třeba společně zaplakat). Bohužel časové omezení udělalo své (a samozřejmě velkou roli hraje i to, že jsem celkem pomalá) a já to nestihla dokončit tak, jak jsem si představovala. Stromy, voda, detaily pro atmosféru a snad i ten člověk, to vše mohlo být o nějaký ten level lepší. Jenže bohužel, ale i přes to jsem spokojená, protože i tak se tohle pozadí zařadilo momentálně na první místo mezi pozadí, která jsem dokázala vytvořit a vypadá i dobře! A vlastně tam je možná i jako jediné. Nicméně, vše je třeba brát s optimismem! Příště snad už budu rychlejší a dopadne to zase o kus lépe (: