Ke "konci" roku zase resty

3. října 2017 v 15:16 | Kyra |  Digi2017
Nemá cenu si lhát, blog mě nebaví (ve zkratce řečeno). Teda, mě nebaví se pořádně starat ani o fb ani o dev, ale furt je to tam takový snazší.

Nicméně, jdem dohánět zase to, co se mi tam nastřádalo.

Začala bych zase tím posledním, což je Buck Wild, koník vymyšleného plemene Ballator na DA. Každý den není posvícení a já to trochu přehnala s pozadím..


Což až tak snad nevadí, protože u Tortugy, kamarádky koníka na DA, kterého jsem jí kreslila jako výhru v jedné soutěži, už jsem se s pozadím trefila o dost líp.


Pak jsem si kreslila koníka jen tak, původně (což je vidět hlavně u přední nohy) jsem chtěla něco, co nebude taková rozmazanina, jako mívám obvykle. Což zůstalo víceméně jen u těch nohou, u zbytku už mi to zase sjelo kamsi do jemnějších sfér.


Pak další koník kreslený jen tak, chudák vypadá lehce postiženě, vybrala jsem si poněkud těžší pózu a úplně to tam všechno nesedí. Předlohou pro tuto krkolomnou pózu mi byla fotka od Photography Špendla, za což jí moc děkuju ^^ A snad se nebude moc zlobit, že je z koníka trochu příšera :D


Taky jsem se konečně vrhla na YHH. (Your Horse Here, případně to může být i jako YCH, místo horse je Character, což spočívá v tom, že nakreslíte obrázek, víceméně jen pozadí, případně náčrt) - v mém případě koně, a to se pak dále draží, kdo vyhraje, ten si vybere koně, který je tam pak dokreslen.


Pak mám ještě jedno YHH, které stále čeká na svého případného majitele a to vypadá zase tak:


Letos jsem se taky odhodlala k tomu, že zkusím pixely. Nakonec z toho je pagedollka, moje Rutei.


Pak jeden nejnovější digital, koník pro kamarádku. Není to frís, měl to být A1/1, zklamala jsem.


Vrhla jsem se i na tradi věci. Pastelkama jedna psina, což se už hodně dlouho nestalo. A asi se stát ani nemělo, protože nedošel zrovna ve vynikajícím stavu, pošťák asi neměl dobrý den, takže ani já ho mít nebudu, protože se pejsek bude kreslit znovu.


Výhodu to má, můžu ho udělat líp a vyvarovat se chybám, které se mi tam povedly.

Na chvíli jsem odbočila od koní a zvířat celkově a zabrousila do světa hub, aneb mini studie.


A to je vlastně všechno. Poté mám jen jednu fotku v naprosto epické kvalitě vlka, kterého mám právě rozdělaného. Epická kvalita je úmyslně, ono v tom šeru vypadá všechno nějak přitažlivěji.


A to bude ode mě zase na pár měsíců vše ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama