2016Digi

Dva koníci a kresba Elsy

14. prosince 2016 v 13:12 | Kyra
Zdravím Vás, zase po nějaké te odmlce (:

Nevím, zda má cenu opět připomenout, že jsem aktivní spíše na fb stránce nebo na Devu.
Sem na blog házím spíše shrnutí, když se mi těch obrázků nahromadí povíc (:

Začala bych od nejstaršího a to je kresba Elsy pro kamarádku. Na začátek musím podotknout, bohužel kvalita ze skeneru se zrovna nepředře a nejsem moc nadšená co z toho vylezlo, na real to vypadá o dost lépe.
Vločky a různé ťuplíky v pozadí jsou dělány třpytivými gelovkami, zbytek pastelky v zastoupení Faber-Castell, KIN a pár dalších bezejmenných, co se doma našlo.
Opět bohužel, jejich obličeje vypadají divně "ťuplíkovaně" což normálně není tak výrazné, ale co si budem zoufat takhle zpětně (:Další je koník, zase digital, jménem Quando.A pak následuje dnes hotový koník, u kterého jsem si hlídala nějaký ten postup (:
A pak výsledek:


Jedna růžová

11. listopadu 2016 v 18:06 | Kyra

A další hotová! Ač sem asi už nikdo nechodí. Plácala jsem se s chuděrou obrázkem snad od září? Prvotní pokus dopadl příšerně, jak kdybych se vrátila s kreslením do roku 2013 a na úkor času bylo třeba začít úplně odznovu. Troufám si říct, že se to rozhodně vyplatilo (:


A onen smutný zpožděný obrázek z let dávno minulých:

Omluva, pozapomenuté kresby a účast v soutěži

29. října 2016 v 22:14 | Kyra

Zdravím Vás!

Moc se omlouvám za dlouhou odmlku, ale času je málo a ještě, potvora, nějak rychle utíká.

Hned pro začátek, než to zapomenu, pokud máte zájem stále zájem sledovat mou tvorbu, o poznání aktivněji se tvářím na Devu a FB.

Hned pro začátek sem "naházím" obrázky, které následovaly ihned po Poseidonovi (celkem rychlý sled zakázek a zároveň i jejich celkem rychlé dokončení) a jedná se konkrétně o:

Scotta.

Sebastiana.

A Crevana.


A honem rychle k soutěži!
Furt jsem dumala nad tím, že bych se už mohla konečně na DA něčeho zúčastnit, když už na to mám kobylku (něco málo o ní a HARPG na Devu splácám snad brzy, hned co bude mít Rutei nějaké bližší obrázky ke vzhledu a podobně). Bavila jsem se o tom s kamarádkou, která v tu chvíli věděla o třech a Magic Hunt u mě vyhrál. A nervování mohlo začít ve velkém.
Jak udělat pozadí, co s koněm, co když to bude hrozný vzhledem k tomu, že co se týče pozadí, jistou rukou zrovna nevládnu, co teprv u člověka, no jéje, starostí nad hlavu.
"Naplácám" vám sem pěkně postup, finální obrázek a pak k tomu řeknu své.
Tak a začínám s proslovem.

Musím říct, že jsem vcelku spokojená (až na člověka, tam není moc co říct, spíš je třeba společně zaplakat). Bohužel časové omezení udělalo své (a samozřejmě velkou roli hraje i to, že jsem celkem pomalá) a já to nestihla dokončit tak, jak jsem si představovala. Stromy, voda, detaily pro atmosféru a snad i ten člověk, to vše mohlo být o nějaký ten level lepší. Jenže bohužel, ale i přes to jsem spokojená, protože i tak se tohle pozadí zařadilo momentálně na první místo mezi pozadí, která jsem dokázala vytvořit a vypadá i dobře! A vlastně tam je možná i jako jediné. Nicméně, vše je třeba brát s optimismem! Příště snad už budu rychlejší a dopadne to zase o kus lépe (:

Další bílá kobylka

26. července 2016 v 19:28 | KyraČlověk si tak říká, že se bílým koním chce vyhýbat jak jen to půjde a uplyne nějaká ta chvila a může znovu a rovnou celého koně. T.T

Laurien a Rin

26. července 2016 v 14:12 | Kyra


Dvě kresby ze dnů cca 12. května a 5. června určeny jako tréninkové kresby na howrse.

Just a little bit of elegance

26. července 2016 v 13:37 | KyraPostupový článek ohledně koníka, který byl zveřejněn dne 5, května 2016.


 
 

Reklama