Digi2017

Ke "konci" roku zase resty

3. října 2017 v 15:16 | Kyra
Nemá cenu si lhát, blog mě nebaví (ve zkratce řečeno). Teda, mě nebaví se pořádně starat ani o fb ani o dev, ale furt je to tam takový snazší.

Nicméně, jdem dohánět zase to, co se mi tam nastřádalo.

Začala bych zase tím posledním, což je Buck Wild, koník vymyšleného plemene Ballator na DA. Každý den není posvícení a já to trochu přehnala s pozadím..


Což až tak snad nevadí, protože u Tortugy, kamarádky koníka na DA, kterého jsem jí kreslila jako výhru v jedné soutěži, už jsem se s pozadím trefila o dost líp.


Pak jsem si kreslila koníka jen tak, původně (což je vidět hlavně u přední nohy) jsem chtěla něco, co nebude taková rozmazanina, jako mívám obvykle. Což zůstalo víceméně jen u těch nohou, u zbytku už mi to zase sjelo kamsi do jemnějších sfér.


Pak další koník kreslený jen tak, chudák vypadá lehce postiženě, vybrala jsem si poněkud těžší pózu a úplně to tam všechno nesedí. Předlohou pro tuto krkolomnou pózu mi byla fotka od Photography Špendla, za což jí moc děkuju ^^ A snad se nebude moc zlobit, že je z koníka trochu příšera :D


Taky jsem se konečně vrhla na YHH. (Your Horse Here, případně to může být i jako YCH, místo horse je Character, což spočívá v tom, že nakreslíte obrázek, víceméně jen pozadí, případně náčrt) - v mém případě koně, a to se pak dále draží, kdo vyhraje, ten si vybere koně, který je tam pak dokreslen.


Pak mám ještě jedno YHH, které stále čeká na svého případného majitele a to vypadá zase tak:


Letos jsem se taky odhodlala k tomu, že zkusím pixely. Nakonec z toho je pagedollka, moje Rutei.


Pak jeden nejnovější digital, koník pro kamarádku. Není to frís, měl to být A1/1, zklamala jsem.


Vrhla jsem se i na tradi věci. Pastelkama jedna psina, což se už hodně dlouho nestalo. A asi se stát ani nemělo, protože nedošel zrovna ve vynikajícím stavu, pošťák asi neměl dobrý den, takže ani já ho mít nebudu, protože se pejsek bude kreslit znovu.


Výhodu to má, můžu ho udělat líp a vyvarovat se chybám, které se mi tam povedly.

Na chvíli jsem odbočila od koní a zvířat celkově a zabrousila do světa hub, aneb mini studie.


A to je vlastně všechno. Poté mám jen jednu fotku v naprosto epické kvalitě vlka, kterého mám právě rozdělaného. Epická kvalita je úmyslně, ono v tom šeru vypadá všechno nějak přitažlivěji.


A to bude ode mě zase na pár měsíců vše ^^

Spousta koní a jedno překvápko

28. března 2017 v 18:24 | Kyra
Zdravím ty, kdož čirou náhodou narazí na tento článek, protože stálých návštěvníků asi ubylo.

Ač delší dobu nebylo nic přidáno, bylo co přidávat!

Jen asi nemá cenu znovu říkat, že jsem aktivnější buď na fb stránce nebo na DeviantArtu.

Ale dost, šoupnem se k obrázkům. Bohužel musím říct, že se žádný nevyrovná poslednímu koni, Sindy, což mě dost mrzí, ale co se dá dělat.

Začnem od prvního, pokud si na jejich pořadí vzpomenu správně ^^


A nakonec jedna pecka, ač kvalitově ještě horší.. První pes! První digital psík v historii! Téměř by se dalo říct první psík celkem, ani na papír jich za sebou nemám mraky, pouze tři nebo čtyři, z kterých uznávám jen jednoho jako vcelku ucházejícího.

Nutno podotknout, bohužel se moc nepodobá psíkovi, který to měl být, což mě vcelku štve, protože je to krapet "fail", ale na prvního psíka se to vcelku dá.. Samozřejmě, mohlo to být lepší, sakra, vždycky to může být lepší, jen ne vždy se povede O_O

Tři koníci, další pokrok?

28. ledna 2017 v 12:13 | Kyra
A zase po delší době s článkem (:

Dvě zakázky ještě z prosince 2016 a pak první letošní zakázka, která se opět šoupla na pomyslné první místo v kvalitě mých dosavadních obrázků. Otvírá snad dveře dalšímu zlepšení?

Ale nebudeme přeskakovat začneme od začátku. První zakázka, dvě části, portrét kobylky Belly a fullbody poníka Optiho.

Začala jsem portrétem, ty mám v ruce přeci jenom víc, než fullbody, tak aby byla jedna část hotová rychleji.Pak přišel na řadu Opti, se svým zabijáckým zbarvením. Musím říct, že na jednu stranu jsem spokojená s tím, že jsem nakonec jakž takž přišla na to, jak to zbarvení nakreslit, ale celkově.. No.. Moc jsem se nepochlapila X_x


A pak přichází na řadu letošní skvost.

Kobylka Sindy byla objednána akorát den poté, co jsem se rozhodla víc trénovat v mezičase, protože už mi současná kvalita zase nestačí. A troufám si říct, že se zadařilo a je zase o slušný kus lepší (:

Tak co říkáte? Šouplo se to zase o půl levelu vejš? (:


 
 

Reklama