Digi2017

Spousta koní a jedno překvápko

28. března 2017 v 18:24 | Kyra
Zdravím ty, kdož čirou náhodou narazí na tento článek, protože stálých návštěvníků asi ubylo.

Ač delší dobu nebylo nic přidáno, bylo co přidávat!

Jen asi nemá cenu znovu říkat, že jsem aktivnější buď na fb stránce nebo na DeviantArtu.

Ale dost, šoupnem se k obrázkům. Bohužel musím říct, že se žádný nevyrovná poslednímu koni, Sindy, což mě dost mrzí, ale co se dá dělat.

Začnem od prvního, pokud si na jejich pořadí vzpomenu správně ^^


A nakonec jedna pecka, ač kvalitově ještě horší.. První pes! První digital psík v historii! Téměř by se dalo říct první psík celkem, ani na papír jich za sebou nemám mraky, pouze tři nebo čtyři, z kterých uznávám jen jednoho jako vcelku ucházejícího.

Nutno podotknout, bohužel se moc nepodobá psíkovi, který to měl být, což mě vcelku štve, protože je to krapet "fail", ale na prvního psíka se to vcelku dá.. Samozřejmě, mohlo to být lepší, sakra, vždycky to může být lepší, jen ne vždy se povede O_O

Tři koníci, další pokrok?

28. ledna 2017 v 12:13 | Kyra
A zase po delší době s článkem (:

Dvě zakázky ještě z prosince 2016 a pak první letošní zakázka, která se opět šoupla na pomyslné první místo v kvalitě mých dosavadních obrázků. Otvírá snad dveře dalšímu zlepšení?

Ale nebudeme přeskakovat začneme od začátku. První zakázka, dvě části, portrét kobylky Belly a fullbody poníka Optiho.

Začala jsem portrétem, ty mám v ruce přeci jenom víc, než fullbody, tak aby byla jedna část hotová rychleji.Pak přišel na řadu Opti, se svým zabijáckým zbarvením. Musím říct, že na jednu stranu jsem spokojená s tím, že jsem nakonec jakž takž přišla na to, jak to zbarvení nakreslit, ale celkově.. No.. Moc jsem se nepochlapila X_x


A pak přichází na řadu letošní skvost.

Kobylka Sindy byla objednána akorát den poté, co jsem se rozhodla víc trénovat v mezičase, protože už mi současná kvalita zase nestačí. A troufám si říct, že se zadařilo a je zase o slušný kus lepší (:

Tak co říkáte? Šouplo se to zase o půl levelu vejš? (:


 
 

Reklama