DigitalArt

Nová technika a nejúspěšnější obrázek

15. června 2017 v 16:00 | Kyra
Tak, článek už měl být včera, ale pc odmítl spolupracovat. Had jeden.
Tak jako dycky, ti, co sledují fb nebo DA, asi už tuší nebo přímo ví, o co se jedná. Kdo ne a viděl by to zde, což bych se asi i divila, tak to zjistí :D

Začnu tím "horším". Tím je Blesk McQueen pro malého brášku mé kamarádky a sova pro tutéž kamarádku, dvě tradi věci po hooodně dlouhé době s digitalem.

Do sůvy se mi moc nechtělo, furt to vypadalo tak jakože fuj, ale s pozadím se nakonec celkem slušně vyvedla (:


Pak autí, zadek perfektní, ale předek.. Kriste, ten předek. Špatně jsem zvolila pastelku a protože už vím, co to udělá za bordel, když jí pak změním, radši jsem u ní zůstala a dodělala to s ní. No a trochu mi to ujelo u kol, budeme tvrdit, že špatné seřízení, ale spíš jsem se všimla až moc pozdě na to, aby se s tím dalo něco dělat X_x


No a následuje boom tohohle článku.
Slečna si u mě objednala dva koníky v zimě. A vůbec poprvé mě napadlo, že je můžu udělat opravdu chlupatě, fakt chloupek po chloupku. Tak jsem to zkusila a dopadlo to nad očekávání dobře. Sice to trvalo o to déle, ale myslím, že výsledek stojí za to.

První byl Gin, kde jsem snad poprvý nadšená i z pozadí, jo, sice to není to nejepičtější ani nesložitější co může být, ale jsem spokojená :D A konečně se mi povedlo i nějak rozumně poňufat barvy.


Samozřejmě bude ještě třeba pořádně zapracovat na těch chlupech, pořádně sledovat svaly, jejich růst, hloubku a všechno, ale prozatím? Spokojenost.

A obrázek, co teď následuje, spustil, pro mě neskutečnou, lavinu dobrého ohlasu a asi se víceméně ze dne na den stal mým nejlepším a možná i nejvíc shlédnutým obrázkem. Nevím. Dlouho jsem takový nadšení ostatních u svýho obrázku neviděla. Neskutečně potěšující ^^

Moc pokusů s člověkem nemám, ani digi ani tradi a tím spíš čumím. Obávám se ale, že to spíš bylo štěstí, malý zázrak a vsadím boty na to, že až budu dělat (pokud vůbec) dalšího člověka, dopadne to katastrofálně. Ale to nevadí. Tady se slečna povedla a to je to hlavní (: Ale trochu utrpěl koník, zdá se :DTakže tak (: A protože jsem vemeno, zapomněla jsem na dva resty, taky koně a digital, co byli před těmahle dvěma chlupáčema.


Modrej je jako odměna za umístění v soutěži na DA a druhého si u mě objednala kamarádka.


Toť ode mě zase jednou vše (:

Digital

26. července 2016 v 12:26 | Kyra


Archiv funguje jako archiv od změny designu, která byla ke konci července,
tudíž i v archivu se najde pár věcí z roku 2016.
 
 

Reklama

Rubriky